Welcome to Flatcast.Biz

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

INDEX MÜGE RADİOPİYANO 1000-650 ÖLÇÜLERİNDE İSTENİLDİGİNDE AYARLANABİLİR

g7c0blq5lea.jpg

MÜGE HN BU İNDEXİ KULLANDİM AMA GİREMEYEN ARKADAŞLAR OLDU AABA BİR YERDE HATA Mİ YAPTİM BİZE DÜZENLEYEBİLİRMİSİNİZ begonvilcicegi26.fm.tc SİD 1586295

MÜGE HN BU İNDEXİ KULLANDİM AMA GİREMEYEN ARKADAŞLAR OLDU AABA BİR YERDE HATA Mİ YAPTİM BİZE DÜZENLEYEBİLİRMİSİNİZ begonvilcicegi26.fm.tc SİD 1586295
Su an açıkmı radyonuz adresten baktıgımda bozuk bir index görünüyor. Bu index degil. Ayrıca girememe sorunu indexten olmaz. Netle yada flatcastla alakalıdır. Yüklemede sorun yaşıyorsanız yardımcı olabilirim.

Son düzenleme:
Su an açıkmı radyonuz adresten baktıgımda bozuk bir index görünüyor. Bu index degil. Ayrıca girememe sorunu indexten olmaz. Netle yada flatcastla alakalıdır. Yüklemede sorun yaşıyorsanız yardımcı olabilirim.
indix simdi kaldirdim bir dj arkadas baska her yere giriyormus bizim radyoya giremedi o yüzden eski konuma aldim
ben mi hata yaptim açaba radyo adı yazarken düzeltmelerde zahmet olmazsa radyomuz adına düzenlerseniz seviniirim.yüklemeyi yaparim kendim
çok tsk ederim emeklere saglik süper index khv

indix simdi kaldirdim bir dj arkadas baska her yere giriyormus bizim radyoya giremedi o yüzden eski konuma aldim
ben mi hata yaptim açaba radyo adı yazarken düzeltmelerde zahmet olmazsa radyomuz adına düzenlerseniz seviniirim.yüklemeyi yaparim kendim
çok tsk ederim emeklere saglik süper index khv
DİGER ARKADAŞLARINIZ GİREBİLİYORSA SORUN YOKTUR. YARINDAN SONRA BİR KAÇ GÜN YOKUM DÖNÜNCE BAKARIZ.

Üst Alt