Welcome to Flatcast.Biz

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

INDEX MÜGE GECENİN KEMANI 1000-650 ÖLÇÜLERİNDE İSTENİLDİGİNDE AYARLANABİLİR

MÜGE

Flatcast.biz
Yönetici
Ceo
Reaksiyon puanı
23,813
u22qw98wl45.jpg

Ekli dosyalar

• GECENİN KEMANI.txt
    5.8 KB · INDIRME: 64
Son düzenleme:
off offf sen böyle hayran hayran baktır bakalım müge
iki renk öyle zarif narin durmuş ki sandık kokusu gibi ,içindekileri kullanmaya kıyamazsın
ancak tekrar tekrar bakıp incitmekten korkarcasına içine çekip, yüzüne gözüne sürüp kalbine basar anılara sarılırsın sımsıkı.
gönül tezgahının sarayında sevdaya bulanmış söylenememiş sözler kadar keskin bir güzellik ve zerafet.

çok beyendim Müge dupduru maşallah.emeğine gönlüne sağlık paylaşımın için teşekkür ederim on parmak yüz marifet hanım.

iki renk öyle zarif narin durmuş ki sandık kokusu gibi ,içindekileri kullanmaya kıyamazsın
ancak tekrar tekrar bakıp incitmekten korkarcasına içine çekip, yüzüne gözüne sürüp kalbine basar anılara sarılırsın sımsıkı.
gönül tezgahının sarayında sevdaya bulanmış söylenememiş sözler kadar keskin bir güzellik ve zerafet.

çok beyendim Müge dupduru maşallah.emeğine gönlüne sağlık paylaşımın için teşekkür ederim on parmak yüz marifet hanım.
Senin bu güzel yorumlarına ne yazacagımı şaşırıyorum bazen Gülce. Sendede maşallah kompozisyon çok kuvvetli. Güzel yorumuna ve begenilerine çok teşekkür ederim. gll

Gülce massahh döktürmüs hepimizin söylemek istediklerimizi bir kalemde yazmis

Harika olmus Muge ellerine saglik 2 gun once olsaydi bunu aliridm ellerine saglik gercekten suğer olmus

Yazmistim fakat tekrar belki gözden kacar diye yazicam...Emeklerinize saglik cok Güzelllll.. Rica ediyorum DENiZ FM icinde düzenlermisiniz ? sevgiler selamlar.. brvkhvgll
slm Deniz tesekkür ederim. Düzenlerim tabiki. Radyo ölçünü yazarsan onuda ayarlıyım.

slm Deniz tesekkür ederim. Düzenlerim tabiki. Radyo ölçünü yazarsan onuda ayarlıyım.
Cok Tesekkür ederim Radyo ölcüsü 600 - 900 biraz büyültmeyi düsündüm yaptimda, fakat temalar hep alt kismi yarim kaldi bu sebepten dolayi o ölcüde biraktim.

wuuuu Mügecim sen bir dahisinn. harika ötesi olmus eline emegine saglik canım 💐

Güzel paylaşım için emegine yüregine saglik tesekkürler

Üst Alt