Welcome to Flatcast.Biz

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

INDEX MÜGE GECENİN KEMANI 1000-650 ÖLÇÜLERİNDE İSTENİLDİGİNDE AYARLANABİLİR

u22qw98wl45.jpg

Güzel paylaşım için emegine yüregine saglik tesekkürler index süper olmus muge hanim

neden radyo ölcümünü büyültünce Temalar yarim olarak görünüyor bir fikriniz varmi yardimci olursaniz cok sevinirim.
Merhaba Radyo ölçünüz ne ise indexdeki ölçüyüde o şekilde ayarlamanız gerekir. mesela sizin radyo ebadınız900x600 ve index ölçüsü aynı şekilde olmalı,
bu sorun indexle alakalı degil de, siz yayın aldıgınızda temalar yarım görunuyorsa eğer pc nin ekran çözünürlüğünüzden kaynaklıdır, masaüstünde sağ tıklayın görüntü ayarlarına sonra ekran çözünürlüğüne gelin büyültün veya küçültün, en uyguna getırınced öylece bırakın

Merhaba Radyo ölçünüz ne ise indexdeki ölçüyüde o şekilde ayarlamanız gerekir. mesela sizin radyo ebadınız900x600 ve index ölçüsü aynı şekilde olmalı,
bu sorun indexle alakalı degil de, siz yayın aldıgınızda temalar yarım görunuyorsa eğer pc nin ekran çözünürlüğünüzden kaynaklıdır, masaüstünde sağ tıklayın görüntü ayarlarına sonra ekran çözünürlüğüne gelin büyültün veya küçültün, en uyguna getırınced öylece bırakın
Hayirli Aksamlar Cok Tesekkür ederim soruma ilgilendiginiz icin.. bende sorun olmuyor büyültügümde iceri giren dinleyiciler temanin alt kismi yarik kaldigini söylüyorlardi eski ölcümüne geri aldim... mesela söyle yapmistim 650 - 1050 bu sekilde anlattigim gibi oldu- suan ki ölcümü 600 - 900
hayirli Aksamlar dilerim saygilar..

Hayirli Aksamlar Cok Tesekkür ederim soruma ilgilendiginiz icin.. bende sorun olmuyor büyültügümde iceri giren dinleyiciler temanin alt kismi yarik kaldigini söylüyorlardi eski ölcümüne geri aldim... mesela söyle yapmistim 650 - 1050 bu sekilde anlattigim gibi oldu- suan ki ölcümü 600 - 900
hayirli Aksamlar dilerim saygilar..
Radyo ebadınızı 650 - 1050 yaptıgınızda kullandığınız indexdeki radyo ebadıda 650 - 1050 olmalı. Müge hanım radyo ebadınızı bu yüzden soruyor, hayırlı akşamlar saygılar.

Son düzenleme:
Emeginize sağlık paylaşım için teşekkür ederim

Mügecim emeğine sağlık rica etsem polen fm yazarmısın ben yazdım ama adreste sorun oldu

Üst Alt