Welcome to Flatcast.Biz

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?
3epra61xao4.jpg
tanrı aşkına bu ne fevkaledenin fevkinde bir bas yapıt tanrı beni kutsasın gördügüm engüzel bir basarı bu basarılarınızın devamını dilerim saygılar efmm.

tanrı aşkına bu ne fevkaledenin fevkinde bir bas yapıt tanrı beni kutsasın gördügüm engüzel bir basarı bu basarılarınızın devamını dilerim saygılar efmm.
Güzel yorumuna teşekkür ederim Turgay.

Wooowww Harika her zaman ki gibi cok temiz Güzel bir calisma, Emeklerine saglik Canim..Ricamdir Lütfen DENiZ yazarmisin ? kucak dolusu sevgiler...
Yazarım tabi Denizcim. Nerelerdesin sen. Özlettin kendini. Haberini aldım çok geçmis olsun canım. Seviliyorsun Denizcim. gll

Yazarım tabi Denizcim. Nerelerdesin sen. Özlettin kendini. Haberini aldım çok geçmis olsun canım. Seviliyorsun Denizcim. gll
cok Tesekkür ederim canimsin sen, ne güzel senin tarafindan özlenmek bilmukabele güzel yürekli arkadasim..kismetse ugrarim bir ara sohbet ederiz canim, kucak dolusu sevgiler yolluyorum o güzel yüregine "sende cokk seviliyorsun"

cok Tesekkür ederim canimsin sen, ne güzel senin tarafindan özlenmek bilmukabele güzel yürekli arkadasim..kismetse ugrarim bir ara sohbet ederiz canim, kucak dolusu sevgiler yolluyorum o güzel yüregine "sende cokk seviliyorsun"
Beklerim canım her zamann. Konuşup hasret giderelim. tttgll

Emegine yüregine saglık harika paylasım icin cok tesekkürler.. tebrikler

Uzun bir aradan sonra Güzel CALI$MALARINI Görmek Güzel, Emegine SAGLIK CANISI...:)khv

Üst Alt