Welcome to Flatcast.Biz

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

DUYURU BAŞSAGLIGI

MÜGE

Flatcast.biz
Yönetici
Ceo
Reaksiyon puanı
23,813
Forumumuzun sahibi ve baskanı Ata arkadaşımızın annesinin vefatını biraz önce üzülerek ögrendim.
Sevgili dostum arkadaşım sana ve ailene sabırlar diliyorum. Başınız sağolsun. Anneciginin mekanı cennet olsun. Allah rahmet eylesin..😔🤲

Başın sağolsun Kardeşim Allah sabırlar versin Allah dan Annene Rahmet diliyorum Mekanı Cennet olsun inşAllah 🤲🤲

Biliyorum ne söylense nafile ama artık onun için yapabileceğiniz tek şey bol bol dua etmek. Allah rahmet eylesin. Başınız sağ olsun.

Forumumuzun sahibi ve baskanı Ata arkadaşımızın annesinin vefatını biraz önce üzülerek ögrendim.
Sevgili dostum arkadaşım sana ve ailene sabırlar diliyorum. Başınız sağolsun. Anneciginin mekanı cennet olsun. Allah rahmet eylesin..😔🤲
Allah razı olsun cok tesekkürler

Başın sag olsun kardeşim,Rabbim kalanlara sabırlar versin,Mekanı cennet ,Peygamber efendimiz s.a komşu olsun inşallah..
(kelimeşerin kifaiyetsiz oldugu andayiz.

Üst Alt