Welcome to Flatcast.Biz

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

CÖZÜLDÜ tema

qsaeoaer.jpg

KEYİFLİ YAYINLARDA KULLANIN @asena

Ekli dosyalar

• DÜN BİTTİ YEŞİL ELMA.fcp
    431 bayt · INDIRME: 2
Son düzenleme:
teşekkür ederim emeğinize @melodi yanliz 100 yorumdan kastınızı anlamadım temaların altınları yorum yapacak ayrıca bir tema alabilmek için bu sayı fazla değilmi ve böyle mecburiyet neden anlamadım. sizler temalarıız alnsınmı istiyorsunuz yoksa amaç bunu zorlaştırmakmı :)

Sizler de biliyorsunuz ki tema, index,e-kart vb çalışmalar için hepimiz zaman ve emek harcıyoruz. Hiç bir çıkar ve kazanç gözetmeksizin çalışıyoruz. Elbette temalarımızın alınması kullanılmasını isteriz. Amacımız 100 yorum isteyerek sizleri zor durumda bırakmak değil, sizlerin yorumlarınızla foruma destek olmanız içindir. Anlayışlı olmanızı umud ederek temanızı sorunsuz yayınlarda kullanmanızı diliyorum @asena

Güzel paylaşım için emegine yüregine saglik tesekkürler

Emeğine saglik güzel paylaşım için teşekkürler

Emegine yüregine saglık harika paylasım icin cok tesekkürler.. tebrikler

açıklama için teşekkürler @melodi peki bu sayının tamamlanıp tamamlanmadığını nasıl anlayacağız özellikle bu iş için görevli birimi var yorumları sayan :)

Profılınızde yazıyor mesajınızın soluna bakınız @asena

Emeginize saglık paylasımlarınız icin tesekkürler....100 yorum degil 1000 yorum yazsak emeklerinizi ödeyemeyiz..İyiki varsinizgll

Emeğine Yüreğine Sağlık,Güzel Paylaşım için Teşekkürler..

Üst Alt