• Merhaba Grafikseverler. PSP grafik çalışmalarımız ayrı bir siteye taşınmıştır. Dersler birinci seviyeden başlayıp ileri seviyeye doğru olup ders uygulamaları konusunda tüm bilgileri , malzemeleri PSPARENAbu linkte bulabilirsiniz. Yaptığınız çalışmaları psparenatr @gmail.com adresine mail olarak gönderdiğinizde çalışmalarınız değerlendirilip sitede yayınlanacaktır. Şimdiden çalışmalarınızda başarılar diler, gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

CÖZÜLDÜ RADYO istegi....

Selamünaleyküm sizden bana bir radyo açmanızı rica ediyorum.Radyo ismi....SONSUZFM...olursa memnun olurum .Boyutları büyük olsun indexs benim istek yaptıgım temalar size fikir verir sanırım.Şimdiden ilğiniz ve alakanıza çok teşekkür ederim.saygılar...

melodi

Flatcast.biz
Yönetici
Başkan
Konu için teşekkürler. İsteğinizi ben alıyorum. Aşağıdaki kurallarımızı yerine getirdiğinizde radyonuzun dosyası özel mesaj olarak gönderilecektir. İndexler bölümünüzden beğendiğiniz bir indexi seçip linkini buraya gönderirseniz sevinirim. Anlayışınız ve ilginiz için teşekkürler.
DUYURU - RADYO İSTEK KURALLARI

Son düzenleme:
100 mesaj çok değil mi ....isteğim olsun diye o kadar mesaj birden yazmak bence adil olmaz .o zaman mesaj olayı tamamlanana kadar beklıycez.Canınız sagolsun .100 mesajı doldurdugumda hatırlatırım tekrar....tşkler ilginize...

melodi

Flatcast.biz
Yönetici
Başkan
Tema ve indexler için harcanan emek ve zamanı düşününce bu yorumlar fazla değil. İstenen yorumlar kendi adımıza değil, forumumuzun sizlere uzun soluklu hizmet verebilmesi acısından. Fazla zamanınızı almaz, @ALevv arkadaşımız indexi hazırladığında radyonuzu ben kuracağım. Size kolay gelsin diyor, ilginiz ve anlayışınız için teşekkür ediyorum.

Tema ve indexsler için harcanan veya diğer paylaşımlarınız için harcanan emeğe sözüm olamaz asla. 100 yorum fazla demekle onu kast etmemiştim. farkındaysanız ben begendiğim paylaşımlara zaten yapıyorum yorumlarımı yaparımda .istegim olsun diye birgün içinde yapmak zor anlamında demiştim .Şu ilginiz bile teşekküre şayan ...Sizlerede kolay gelsin....saygılar...