Welcome to Flatcast.Biz

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

PAINTSHOP PRO [ Kantaroğlu ] Bölüm 3 - PSP Sertifikası

Seyran

Flatcast.Biz
Vip
Reaksiyon puanı
761
kantarogluwpo9b.gif

Sevgili KANTAROGLU

Seyranca PSP Arena PSP Derslerinin,

3. bölüm basari ile tamamladin!!..

Tebrik eder!!..

Son olan 4. bölümde
Basarilarinin, güzel çalismalarinin devamini dilerim!!..

umarım çalışmalarımızı begenmişsinizdir. 3 bölüm gif olayında cok dikkat edilmesi gerektiğini cok cok iyi anladım. Tüm aksiliklere ragmen buralara kadar gelmemizde emeği gecen herkese ayrı ayrı çok tşk ederim.

tebrıkler selami brv

umarım çalışmalarımızı begenmişsinizdir. 3 bölüm gif olayında cok dikkat edilmesi gerektiğini cok cok iyi anladım. Tüm aksiliklere ragmen buralara kadar gelmemizde emeği gecen herkese ayrı ayrı çok tşk ederim.

Tüm çalismalarinizi büyük bir keyif ile takip ettim.
PSP daha önce tanidiginiz bir program oldugunu söylemistiniz,
Birseyler ögretebildiysek ne mutlu bize. Asil siz derslerden memnun kaldinizmi?
( bazi resim magduriyetten hariç :) )

Tüm çalismalarinizi büyük bir keyif ile takip ettim.
PSP daha önce tanidiginiz bir program oldugunu söylemistiniz,
Birseyler ögretebildiysek ne mutlu bize. Asil siz derslerden memnun kaldinizmi?
( bazi resim magduriyetten hariç :) )
Tsk ederim hocam photoshop gördüm hocam psp ile ilk calışmam ve programla ılk tanısmam derslerde oldu
Derslerden memnun kalmasak buraya kadar gelemezdik sanırım. Çok keyifli dersler ve program. inş bizlerde programda sizlerin seviyesine gelebiriz

Tsk ederim hocam photoshop gördüm hocam psp ile ilk calışmam ve programla ılk tanısmam derslerde oldu
Derslerden memnun kalmasak buraya kadar gelemezdik sanırım. Çok keyifli dersler ve program. inş bizlerde programda sizlerin seviyesine gelebiriz

Çok daha güzellerini yapacaginiza inaniyorum.. gll

Üst Alt