Welcome to Flatcast.Biz

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

CÖZÜLDÜ isim isteğim

bahar

Flatcast.biz
Üye
Reaksiyon puanı
31
meryaba forumun güzel kalpli emektar canları hareketli sarı beyaz pembe mavi renklerde Manalı Gözler -Manalı Saatler- Mana - Ceyhun- Emel- Mısra- Melodi- Dağhan- K aan-Ayşen- Ayça- Gurur- Ayşegül - MANA İLE MÜZİK KEYFİNE HOŞ GELDİNİZ- MISRA İ LE MÜZİK KEYFİNE HOŞ GELDİNİZ-
MELODİ İ LE MÜZİK KEYFİNE HOŞ GELDİNİZ- AYÇA İLE MÜZİK KEYFİNE HOŞ GELDİNİZ- YAĞMUR İLE MÜZİK KEYFİNE HOŞ GELDİNİZ çoj zahmet verdim hakkınızı helal ediniz aile sıcaklığını ailemiz olarak gördüm biz aileme isteğimi yazdım kabul ederseniz hayırlı forumlar dilerim

Merhaba Bahar hanım. Geçen sefer sizi kırmamak adına isteklerinizi yazıp ekledik. Ama forumumuzun kuralları geregi isim istediginiz arkadaşlarınızın üye olup kendilerinin istek yapması gerekiyor. Bilgilerinize. @bahar

anlayışınız ilgi ve alakalarınız vermiş olduğunuz emeklerinize arıca tşk ederim.bir önceki isteğimş tetine getirdiniz saolun var olun.forum ziyaretim dışında herhabgi şekilde isteğiö olmayacak.hakkınızı helal edin gayırlı günler dilerim.allaha enanet olun

anlayışınız ilgi ve alakalarınız vermiş olduğunuz emeklerinize arıca tşk ederim.bir önceki isteğimş tetine getirdiniz saolun var olun.forum ziyaretim dışında herhabgi şekilde isteğiö olmayacak.hakkınızı helal edin gayırlı günler dilerim.allaha enanet olun
Sizin isteklerinizi memnuniyetle yerine getiririz Bahar hanım. Sanırım alındınız ama kurallar böyle. Kusura bakmayın. @bahar

Üst Alt