Welcome to Flatcast.Biz

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

CÖZÜLDÜ inciden temaya isim isteği

Sevgili Derya. Flatcast biz ekibi olarak bu güne kadar hiç bir çıkar ya da kazanç gözetmeksizin siz ihtiyaç sahiplerinin hizmetindeydik. Flatcast konusunda her türlü paylaşım destek ve yardımı sunduk. Yönetim kurulumuzun aldığı kararla ilk temalar bizden. diger istenen her tema için 100 yorum sizden. Yapacağınız yorumlar forumumuza katkı ve destek olacak bizler de sizlere daha iyi hizmet vereceğiz. Anlayışınız için şimdiden teşekkür ediyor ve bu isteğiniz için 100 yorumunuzu bekliyoruz.
Ayrıca temayı açtığınızda adres bölümündeki linki verirseniz temaya ulaşmamız daha kolay olur. Siz sürekli fcp veriyorsunuz.

Son düzenleme:
güzel yayinlarda kullanin

Güzel paylaşım için emegine yüregine saglik tesekkürler

Emeğine sağlık güzel paylaşım için teşekkür ederim

yardimlariniz icin cok tskr ederim ben bu siteye bir arkadas tavsiyesiyle üye oldum kurallarınız nedir tam olarak bilmiyorum 100 yorum gerektiginide bilmiyordum bu yorumlari paylasilan temalarami yapicaz flatcasta da yeni sayılırım bir hatam kusrum olduysa affola emekleriniz icin tekrar cok tskrler.

yardimlariniz icin cok tskr ederim ben bu siteye bir arkadas tavsiyesiyle üye oldum kurallarınız nedir tam olarak bilmiyorum 100 yorum gerektiginide bilmiyordum bu yorumlari paylasilan temalarami yapicaz flatcasta da yeni sayılırım bir hatam kusrum olduysa affola emekleriniz icin tekrar cok tskrler.
Sevgili Derya, hata ya da kusurunuz yok. İlginiz için teşekkür ederiz. Forumda paylaşılan tema, index,e-kart,grafik vb hiç farketmez. Sadece altına bir paylaşım teşekkürü yapmanız yeterli. Anlayış göstereceğinizden emindim. Beni yanıltmadınız. Anlayışınız için teşekkür ediyorum. Keyifli forumlar.

Üst Alt