Welcome to Flatcast.Biz

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

DUYURU Doğum günü mesajlari

Funda

Flatcast.biz
Üye
Reaksiyon puanı
1,396
HATIRLARMISIN DOGDUGUN GUNU... SEN AGLARKEN HERKES GULUYORDU. OYLE BIR OMUR YASAKI OLDUGUNDE HERKES AGLASIN, SEN MUTLULUKLA GULUMSE. IYIKI DOGDUN...

BUGUN BELKI DE COK KISIDEN DOGUMGUNU MESAJI ALACAKSIN, ANCAK SU AN OKUDUGUNEN FARKLISI CUNKU TUMUYLE SEVGIYLE YAZILMIS BIR MESAJ. IYI KI VARSIN...

160 KISA KARAKTERE NELER SIGDIRABILIRIM DIYE DUSUNUYORUM ANCAK AKLIMA MUTLU BIR YAS VE SEVGI DOLU NICE YILLAR DILEMEKTEN BASKA BIR SEY GELMIYOR. SENI SEVIYORUM.

SESIM GUZEL OLMADIGI ICIN SANA BIR DOGUMGUNU SARKISI SOYLEYEMIYORUM. BU YUZDENDIR KI BOYLE KISA BIR MESAJ CEKIYORUM. MUTLU YILLAR!

HMMMM BU MESAJI NEDEN CEKIYORUM, UNUTTUM, INAN HIC HATIRLAMIYORUM. DUR BAKAYIM.. DUR DUR BULDUM :) DOGUMGUNUN KUTLU OLSUN!...

DILEGIM BUGUN DILEDIGIN TUM DILEKLERIN GERCEK OLMASI. BELKI YANINDA DEGILIM AMA BIL KI KALBIMIN EN DERIN YERINDE BUGUNU SENINLE KUTLUYORUM. NICE YASLARA...

BUGUN DOGUMGUNUN OLDUGU ICIN FARKLI VE OZEL OLDUGUNU MU SANIYORSUN SEN? OYSA SEN BENIM ICIN SADECE BUGUN DEGIL HER GUN FARKLI VE OZELSIN. IYI KI VARSIN...

DOGDUGUN GUN BULUTLARI YIRTARAK, BIR GUNES GIBI ETRAFINA AYDINLIK SACARAK GIRDIN HAYATA. HEP SEVGIYLE YASA! NICE YASLARA...

GELECEGINI OLUSTURACAK HER YENI GUNUN BIR ONCEKI GUNDEN DAHA GUZEL, ISTEKLERINE UYGUN VE SENI MUTLU EDECEK SEKILDE OLMASINI DILERIM. NICE SENELER...

Funda

Flatcast.biz
Üye
Reaksiyon puanı
1,396
DILERIM YENI YASINDA MUTLULUKLARIN EN GUZELINI YASAR, BASARI MERDIVENLERINI TIRMANIRSIN VE DILERIM YUZUN HEP GULER, NESENI HIC YITIRMEZSIN. DOGUMGUNUN KUTLU OLSUN!

DUNYADA ESSIZ BIR GUZELLIK VARSA O DA KALBINDEDIR. HAYATININ BUNDAN SONRASI KALBININ GUZELLIGI GIBI GECSIN. IYI KI VARSIN VE IYI KI DOGDUN!

YASA . SEV . GUL! BUNLAR EKSIK OLMASIN YASAMINDA. YASIN KAC OLURSA OLSUN HER SEYIN EN GUZELI SENINLE OLSUN. NICE MUTLU, NESELI VE YASAM DOLU YASLARA...

BUGUN BIR YASINI DAHA DOLDURMANIN MUTLULUGUNU YASARKEN GELECEGIN SANA KALBINDEKI TUM DILEKLERI VERMESINI DILIYORUM. DOGUMGUNUN KUTLU OLSUN.

FLUUUPPP! BU BIR SMS SURPRIZI. SANA SANS GETIRMEK ICIN BURADA. BU YUZDEN HEMEN GOZLERINI KAPAT VE BIR SEY DILE. MUTLU YILLAR SANA, MUTLU YILLAR SANA.

KISA BIR MESAJ OLMALI BU. SANA BINLERCE OPUCUK VE SEVGI YOLLUYORUM BURADAN.. BIL KI UNUTULMADIN.. DOGUMGUNUN KUTLU OLSUN!

ARKADASLAR YILDIZLAR GIBIDIR, ONLARI HER ZAMAN GOREMEZSIN AMA SENIN ICIN HER DAIM VAROLDUKLARINI VE SENI DUSUNDUKLERINI BILIRSIN. BUGUN BENI GOREMEZSEN DE BIL KI YANINDAYIM! DOGUMGUNUN KUTLU OLSUN... IYI KI VARSIN VARSIN.. BIRLIKTE DAHA NICE YASLARA...

DIKKAT! BU MESAJ SEVGI, NESE VE IYI DILEK ICERMEKTEDIR. BIR DAKIKA ICIN YASAMIN VE SENI DUSUNEN BIRININ OLDUGUNUN SEVINCINI HISSET VE MUTLU OL! BU MUTLULUGUN HER ZAMAN SURSUN. IYI KI DOGDUN. NICE MUTLU YASLARA...

DILERIM YENI YASINDA MUTLULUKLARIN EN GUZELINI YASAR, BASARI MERDIVENLERINI RAHATLIKLA TIRMANIRSIN VE DILERIM YUZUN HEP GULER, NESENI HIC YITIRMEZSIN. SEVGI DOLU KALMAN VE MUTLU OLMAN DILEGIYLE... DOGUMGUNUN KUTLU OLSUN!

BIRAZ SANS, BIRAZ SEVGI VE SABIR, BIRER PARCA ZAMAN, BASARI VE MEMNUNIYETI DE EKLERSEK MALZEMELERE, HEPSINI KARISTIRIP SENIN ICIN UZUN VE DILEKLERININ GERCEKLESTIGI BIR "HAYAT PASTASI" YAPABILIRIZ SANIRIM... NICE YASLARA!

BIR YIL DAHA BITTI, AMA SAKIN UZULME ZAMAN CABUK GECIYOR DIYE... UNUTMA KI HERKES AYNI SEYI YASIYOR. BU YILIN SONUNDA GERIYE BAKTIGINDA UMARIM "HARIKA BIR YILDI" DERSIN.. TUM DILEKLERININ GERCEKLESMESI DILEGIMLE.. NICE YILLARA...

365 SAYFALIK BIR OYKU DAHA BASLIYOR, HER GUNE BIR YAPRAK SAKLA, HER YAPRAGA BIR OYKU SIGDIR MUTLULUK DE ADINA. NICE GUZEL OYKULER SENIN OLSUN. IYI KI DOGDUN.

GUNES KADAR SICAK, KARTANESI KADAR BERRAK, YAGMUR KADAR SAF VE TEMIZ BIR OMUR DILEGIYLE.

ebrumm06

Mevsimlerin Suçu Yok, Senin Yoklugun Soguk!
Grafiker
Reaksiyon puanı
3,746
Web sitesi
radyo.flatcast.biz
Ynt: Doğum günü mesajlari 1

Emegine saglık paylaşım için tesekkurler

ebrumm06

Mevsimlerin Suçu Yok, Senin Yoklugun Soguk!
Grafiker
Reaksiyon puanı
3,746
Web sitesi
radyo.flatcast.biz
Ynt: Doğum gümü mesajlarrı 2

Emegine saglık paylaşım için tesekkurler

A

Asil Bayrak

Guest
Ynt: Doğum günü mesajlari 1

qüzel paylaşım adına tesekkurler emeqine yüreqine saqlık