Welcome to Flatcast.Biz

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

CÖZÜLDÜ ASİ-BAYRAMDAN İNDEX İSTEĞİ

SEREF._

Üye
Üye
Reaksiyon puanı
110
Web sitesi
sereffmm.fm.tc
WebSite
Siteye Git
Selam bayram kardeşim sizdeen bir index ricam olacak vaktiniz olurda yapabilirseniz sevinirim.
900 x 600 ölçüsünde üst panele samsun manzarası ve bay bayan resmi radyo ismi ŞEREF FM
Alt panele samsundan manzara ve bu manzara üzerine kayan yazi yazabilecegim bir kod ekliyorsunuz sanırım yazılar biraz yavaş akacak şekilde birde balon patlatma oyunu ve harita biri sagda biri solda
arka plan siyah diğer yazı yazma yerlerini siz ayarlıyorsunuz artık tasarımlarını çok begendim hatta gri metal istanbul boğaz köprüsü ve pencere manzaralı indexlerini bayağı kullandım
benim rica ettiğim index paylaştığın indexlerden biraz uzun boy olacak ama yapabilirsen sevinirim kardeşim.
şimdiden çok teşekkür ederim..

isteqinizle en kısa zamanda ilqileneceqim konuyu takipte kalınız konu için tsk

slmlar diliyorum indexiiniz hazır umarım istediqiniz qibi olmustur umarım beqenirsiniz qüle qüle kullanın

indexiinize verecegim linkten baka bilirsiniz

sereffmk8j9d.jpg

önizleme linki:

Ekli dosyalar

• seref fm index.txt
    7.5 KB · INDIRME: 4
Çok teşekkür ederim elinize sağlık emeğinize sonsuz saygılar..
Harika olmuş.
Zamet verdim size hakkınızı helal edin ...

rica ederim helal olsun yukarıda text belgesi var ordan indire bilirsiiniz indexinizi

Emegine saglık cnmm paylaşım için tsk. güle güle kullanın şeref bey.

Emegine saglık güzel paylasım icin sağol

emeklerinize sağlık

index yapımında asi bayram beye katkıda bulunan ebru hanımada çok teşekkür ederim
ellerinize sağlık emeğinize sonsuz saygılar..
( çok özür dilerim ben bugün gördüm index yapımında ebru hanımın katkı payı olduğunu )

Emegine yüregine saglık harika paylasım icin cok tesekkürler.. tebrikler

index yapımında asi bayram beye katkıda bulunan ebru hanımada çok teşekkür ederim
ellerinize sağlık emeğinize sonsuz saygılar..
( çok özür dilerim ben bugün gördüm index yapımında ebru hanımın katkı payı olduğunu )
tsk

Üst Alt