Welcome to Flatcast.Biz

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

GRAFIK 8.ci hafta Çalışması

Hüzünlüyıllar

Grafiker
Grafiker
Reaksiyon puanı
604
30771646_1671790576224iol2.png

Bay Kantaroğlu
Sanada Maşallah diyorum iki haftadır sende müthiş bir çıkış yapıyorsun.çalışmanı çok beyendim,dekoları yerinde ve güzel abartmadan kullanmışsın,
yanlız seninde imzanı beyenmedim font olarak demiyorum yanlız çok soluk ve boguk kalmış,buna ragmen sana bir kereye mehsus iltimas geçip kanaat notu kullanıp puanını yüksek tutacagım,ileriki haftalarda senden birincilik bekliyorum haberin olsun.Unutmadan bu tarz soluk duran tubelere Adjust Sharpness,den Sharpnes veya Unsharp Mask uygulayın,yoksa çalışmaya bakıyorsun tubeye bakıyorsun arada tezat oluyor.
Senin Puanın :8

Hüzünlüyıllar

Grafiker
Grafiker
Reaksiyon puanı
604
serbestalmad9ubc.jpg

serbestalmakmuxe.jpg

Melodi Hanım
Maşallah her hafta daha iyi çalışmalar çıkarıyorsun,Bu haftada çok başarılı çalışmalar yapmışsın,iç dizaynın çok güzel başarılı,yanlız soldaki butonları beyenmedim,oraya sade renkli butonlar yapsaydın daha çok yakışırdı,köşelere kullandıgın butonlar hiç olmamış,çok abartalı kaçmış, sade ve çok şık kullanabilecegin köşeler var,inşallah bir dahaki sefere daha sade ve şık köşeler kullanırsın.Bu köşelerden dolayı senden puan kırıyorum Birde iç dizaynda kullandıgın butondan malesef,aynı hatayı tekrar yapmaman için.

Hüzünlüyıllar

Grafiker
Grafiker
Reaksiyon puanı
604

Ata Bey
Önce tubeden başlayayım kullandıgın tube çok şık çok güzek bir tube bulmuşsun,iç dizaynın güzel yanlız o parlak elmas butonlar olmamış sade ve şık butonlar hazırlayabilirdin,ben yakıştıramadım.kçşelerde kullandıgın butonlar onlarıda açıkcası beyenemedim,daha önceki bir çalışmada çok güzel ve şık butonlar yapıp kullanmıştın,nereye gitti o butonları yapan ATA?. ilk kenar çerçeven texture onu daahada ayarlarını düşürüp mini kareler yapsaydın daha iyi olurdu dış çerçeveye bayıldım çok güzel olmuş ellerine sağlık.bu haftaki çalışmanı yogunluguna veriyorum.
Ama senden daha iyi bir ferformans bekliyorum.
daha hırslanıp güzel çalışmalar yapman için.
Not: Alien Skin Eye Candy : 5 Impact – Glass buradan çok şık istediğin gibi butonlar yapabilirsin,buraya bir göz at derim.

Hüzünlüyıllar

Grafiker
Grafiker
Reaksiyon puanı
604

Hüzünlüyıllar Baş belası
sana daha öncede demiştim sana asla puan vermem diye gene ısrarla bir çalışma eklemişsin,ne o öyle havamı atıyorsun,pehhhhh sende kendini bişimi sanıyorsun,o vazo bir kere hiç olmamış,ne alaka diye sormazlarmı,hiç beyenmedim çalışmanı ne zaman iyi bişiler yaptın o zaman gel.

sana verecegim Puan sondan : -10
hadi şimdi yürüde endamını görelim.

Hüzünlüyıllar

Grafiker
Grafiker
Reaksiyon puanı
604
Evet arkadaşlar 2 gündür çalışmalarınızı inceliyorum klasörlere baktım,hepinizin eline emeğine sağlık,hepiniz çok başarılı güzel çalışmalar çıkarmışsınız.
Tebrik ederim hepinizi.
Her hafta daha,daha iyiye gidiyorsunuz bu gidişle sizlere puan vermekte zorlanacagım kesin.
Bu haftanın BİRİNCİSİ
ASLI kendisini tebrik ediyorum,Başarılarının devamını dilerim.
NOT: Çok hasta olmasına ragmen güzel bir çalışma çıkardıgı için ayrıca tebrik ederim.

Sahmaran

Grafiker
Grafiker
Reaksiyon puanı
870
Evet arkadaşlar 2 gündür çalışmalarınızı inceliyorum klasörlere baktım,hepinizin eline emeğine sağlık,hepiniz çok başarılı güzel çalışmalar çıkarmışsınız.
Tebrik ederim hepinizi.
Her hafta daha,daha iyiye gidiyorsunuz bu gidişle sizlere puan vermekte zorlanacagım kesin.
Bu haftanın BİRİNCİSİ
ASLI kendisini tebrik ediyorum,Başarılarının devamını dilerim.
NOT: Çok hasta olmasına ragmen güzel bir çalışma çıkardıgı için ayrıca tebrik ederim.
Hocam güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim çok çoooooookk mutlu oldummm tttttt beğenmeniz beni çok sevindirdi.

gllgllgll

Dünya

Grafiker
Grafiker
Reaksiyon puanı
2,126
Tebrikler aslicim..mavi calişması Bende cok beyenmiştim..brv

Arkadaslar Hic istemessemde
Cok Özel nedenlerden dolayı..
bilginize 15 gun olamıcam
Kismet olursa ..15 gun sonra döndugumde.aranizda olucam..
Görüşmek dilegiyle.

Funda

Flatcast.biz
Üye
Reaksiyon puanı
1,396
emeklerinize sağlık

Üst Alt