Welcome to Flatcast.Biz

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

GRAFIK 1.Ci Haftanın materyalleri

Hüzünlüyıllar

Grafiker
Grafiker
Reaksiyon puanı
604
Merhaba Arkadaşlar
Bu haftanın çalışma materyallerini ekledim indirebilirisiniz.Sizlerden bir ricam var verilen materyal dışında herhangi bir Tube,Mask ve Deko kullanılmayacak,Mask ve Dekodan en Az bir tane kullanma zorunlulugunuz var.sadece pluginlerde serbestsiniz.öncelikle amacımız arka plan çalışmalarımızı geliştirmek.çalışmayı tamamlamak ve eklemek için tam olarak bir haftanız var acele etmeden deneme yanılmayla güzel bir çalışma çıkaracagınıza inanıyorum.Cuma günü en geç Saat 22.00 Kadar çalışmalarınızı eklemeniz lazım,lütfen hafta içi eklemeyin cuma günü akşama dogru eklemeye başlayabilirsiniz. bende gereken degerlendirmeyi yapıp bitirebileyimki cumartesi günü yeni materyallerinizi ekleyebileyim.
Not:çalışmalarda plugin dışında seyran hoca ve aynur hocadan hiç bir şekilde yardım talebinde bulunmazsanız memnun olurum,amacımız kendimizi geliştirmek.
herkesin kurallara uyacagını umuyorum.
Hüzünlüyıllar

Sahmaran

Grafiker
Grafiker
Reaksiyon puanı
870
Bi hıdır da benim :))))

BLGgEp.jpg

Hüzünlüyıllar

Grafiker
Grafiker
Reaksiyon puanı
604
yürek yedim çalışmayı ilk yayınlayan olmak istedim
üzerine yazı yazmak istedim ama beceremedim hh
benim adım hıdır elden gelen şimdilik budur
Ekli dosyayı görüntüle 21788

Aynurcum ilk eleştirim renk konusunda olucak hayatım,bu Tubeyi seçip verirken ana renk tam göz önündeydi o yüzden seçmiştim,evet kırmızı sıkıntılı bir renk,tir mask ve dekolarda kolay kolay gölgeleri yemez yani kabul etmez ama sizlere özellikle verdiğim masklar gölge istemeyen net mask,lardı,sadece renk konusunda notunu kırıyorum.+5 diyorum.​

Hüzünlüyıllar

Grafiker
Grafiker
Reaksiyon puanı
604
Bi hıdır da benim :))))

BLGgEp.jpg
Şahmaran
çalışman çok güzel çok beyendim ama renk konusunda sende beni hayal kırıklıgına ugrattın bu Tube,de eflatun yok kulaklıgındaki renkse siyahın ve mavinin açık tonlarına kaçan bir ton,dekoların renk tonları hoş olmamış,mask,ları beyaz yapsaydın sanırım daha iyi dururdu,üzgünüm +5 veriyorum sanada.​

Hüzünlüyıllar

Grafiker
Grafiker
Reaksiyon puanı
604

Hüzünlüyıllar

Grafiker
Grafiker
Reaksiyon puanı
604

Atakan bey
tebrik ederim ana rengi kullandıgın için,yanlız arka kısım radial blur vermişsin gayette güzel olmuş keşke oraya biraz pluginler biraz görsellik ekleseydin,benim derslerimde arka planlarad kullanabiceginiz bazı pluginleri tanıtmıştım,arka çok boş kalmış,kırmızı buton deko,nun 2,sinde yarıda kesmişsin,buda grafik çalışmalarında bariz hatadır ya 2 tam deko kayarsın yada 1 tane,çerçeve çalışmaları yani ama verdiğin derinlik çok hoş olmuş,senin notun +6.​

Hüzünlüyıllar

Grafiker
Grafiker
Reaksiyon puanı
604

Ata bey
çalışman çok güzel ana renk ve onun açık tonunu kullanmışsın,arka plan çok güzel görünüyor,mask uygulaman başarılı kenar çerçeven başarılı,ama Tube çerçeven üzgünüm derslerde gördügünüz onca çerçeve çalışmalarına ragmen neden böyle bir çerçeve seçtin anlayamadım,Tubenin arkasınadaki o kareli görsel göze hoş görünmüyor sade tada gradient doldursaydın daha iyi olurdu
seninde sadece çerçeve ve onun içine uyguladıgın kareli desen için notunu kırıyorum +8 diyorum.​

Hüzünlüyıllar

Grafiker
Grafiker
Reaksiyon puanı
604

Melodi
çalışman çok güzel çok beynedim pluginleri ciddi olarak denişsin bu çok iyi,nedeni ise özelliklerini keşfetmeye çalışman bu çok hoşuma gitti,kahve tonunu sanırım saçında aldın Tube,nin ve ana renkle kullanmışsın ama yakışmış renkler.Narah,ın mask,ını daha net kullanmanı isterdim o bizar soluk kalmış,Tube çerçeven gayet başarıl emek vermişsin hoşuma gitti,kulaklıga deko koymuşsun :D ona gerek yoktu,kenar çerçeven çok güzel,dekoları o kadar çok kullanmana gerek yok abartılı olmuş,birde Add Noise,onu çok fazla kullanıyorsun kırmızıda kullanmışsın,beyaz,da kullanmana gerek yoktu dediğin gibi abartılı oluyor,onun dışında çok güzel bir çalışma yapmışsın,senin notun+8​

Üst Alt